strava kojence

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

strava kojence

Příspěvekod Micha » pon 18. bře 2013 12:30:50

Dobrý den !Hodně dám na zdravou výživu a mám 8měsíčního syna a tak by mě zajímalo jak moc to přeháním či nepřeháním, když nechci aby moje dítě určitě do 1 roku (a já bych chtěla co nejdýl, ale babičky si nenechaj říct) poznalo bílý cukr (zatěžuje stejně jako sůl ledviny ne?). Problém je že i v dětských sušenkách a dětských piškotech i v instantních dětských kaších je. Vybírám pečlivě aby bylo slazeno něčím jiným, a chci se zeptat od kolika let tedy může dítě správně bílý cukr a nebo může od roku v malém množství (jako málo piškotů atd) nevadí ? Můžu svému synkovi dávat kaše, které mají napsáno sice bez přídavku cukrů, ale obsahují MALTRODEXIN - je to bezpečný cukr pro játra a ledviny ?A kdy mohu dávat výrobky obsahující sušené mléko (dětské výrobky je hodně obsahují)? Dále bych se ráda zeptala když kojím a malej má rýmu, jestli hroznový cukr zahleňuje a kozí výrobky jsou ok ne? Na slazení hroznovým cukrem se chci zeptat i pak až bude syn větší. Děkuji vám za cenné rady a informace. S úctou Michaela
Micha

Zpět na Obecná témata