PhytoChi

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

PhytoChi

Příspěvekod pavel » ned 23. srp 2009 12:48:42

Martine, mohu požádat o váš názor na tento přípravek - PhytoChi? Toto téma již zde bylo, ale reakce žádná. Děkuji.
pavel

Re: PhytoChi

Příspěvekod Martin » ned 23. srp 2009 16:39:37

Paracelsus měl pravdu v tom, že do jedné směsi úplně stačí pět bylin. Když se to přežene, může to dopadnout jako v pohádce o pejskovi a kočičce :lol: Jinak ale ve PhytoChi jsou úžasné ingredience, jen je třeba umět je správně použít...
Martin

Příspěvekod pavel » ned 23. srp 2009 20:14:48

Děkuji za názor............takže vy byste ho používal?
pavel

Příspěvekod Martin » čtv 25. úno 2010 6:50:17

Určitě ne jako celek, ale některé ze složek ano.
Martin

Příspěvekod lenullka » úte 22. bře 2011 21:01:05

Dobrý den!
PhytoChi je jako celek výborný. Co se týká bylinek obsažených v tomto přípravku, tak jednotlivé bylinky samostatně nemají takový účinek, výjimečnost přípravku PhytoChi spočívá právě v kombinaci jednotlivých bylin, kdy se vlastnosti některých bylin umocňují a některé zase potlačují, tak aby bylo dosaženo co nejlepšího efektu pro spotřebitele. Já osobně na PhytoChi nedám dopustit.
lenullka

Příspěvekod Beer » čtv 05. kvě 2011 0:14:33

Pokud jde o zdraví, tak bych asi cenu moc neřešil, spíš tu kvalitu. Byl tu názor, že víc bylin škodí...samozřejmě škodí i jedna bylina, pokud si ji dotyčný jen tak vyluhuje a neví přesně co s tím má dělat :-) Každá bylina má pozitivní látky pro náš organismus, ale i negativní a pokud nevíte jak ji zpracovat, jak dodržovat přesné časové lhůty při zpracování, různé tepelné úpravy a nebo jen jak ji skladovat, tak se z domácích pokusů může stát i hazard. Však se zeptejte odborníka co se stane, když si spletete jeden druh Aloe za druhý :-) Zrovna Phytochi je jeden z mála, který je podložen dlouholetým výzkumem, a to nezávisle v několika státech. A dočetl jsem se, že u nás dokonce výzkum pod dohledem ministerstva zdravotnictví. Já jej užívám a mohu vám klidně zdělit v čem pomohl mě a mé přítelkyni (záněty očí, ženské problémy, klouby) . Bere jej i dlouhodobě kamarádka z práce. Klidně napište na j-kovacs@seznam.cz, já odpovím. Práci s bylinkami bychom měli nechat profesionálům!
Beer

Zpět na Obecná témata