Jak bojovat proti kletbě

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

Jak bojovat proti kletbě

Příspěvekod Lucie » ned 21. úno 2010 15:30:48

:) Přeji všem krásnou neděli! Prosím všechny dobré duše o radu. Na celou moji rodinu každý den útočí naše vlastní babi :evil: . Posílá na nás sociálku, neustále nám velmi sprostě nadává (nelze ani zveřejnit) a křičí na nás ať chcípnem... :twisted: Na její jednání a chování už nereagujeme. Dříve nás vytáčela, ale pochopili jsme , že to lepší nebude, tak se jí snažíme vyhýbat (bydlí však ve stejném domě jako my) a na její výpady nereagovat. Všichni (včetně uřadů) sousedů.. ví, že jsou to výplody její choré mysli, ale nikdo nedokáže poradit, co s ní máme dělat? Obvodní lékař to také nehodlá řešit, řekl jen, že zná vetší magory a tím jeho péče končí! Můžete mi prosím někdo pomoci? Děkuji PS: Nikdy jsme jí neublížili a vždy jí pomohli...
Lucie

Re: Jak bojovat proti kletbě

Příspěvekod ivana.schneiderova7 » čtv 06. zář 2012 15:50:49

Zdravím,
ano s takovými lidmi je těžké vyjít. Kletby nám neškodí, ale se vracejí k těmto lidem zpět. Jediným lékem je mít je rád. Co používám je " vše s Láskou přijímám, vše s Láskou propouštím, Láska vše promění".
protože jsem to s láskou přijala, nic to ve mě nezanechá, propustila jsem to s láskou a Láska vše promění....
A ještě bych nakreslila srdíčko, do něj napsala babička a dala tam kam mi radí mé srdce, může to být hrneček, můžu to mít na očích - to je lepší varianta, jdu okolo a pošlu babičce Lásku....mám s tím úžasné zkušenosti i má kamarádka, které jsem to poradila....můžete mi napsat - ivana.schneiderova7@seznam.cz
ivana.schneiderova7

Zpět na Obecná témata