rakovina děl.čípku

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

rakovina děl.čípku

Příspěvekod aja » úte 23. zář 2008 12:36:20

Dobrý den,je mi 31 let,13 měsíční syn,v březnu mi byl zjištěn zhoubný karcinom děl.čípku.Prodělala jsem současně 4 chemo,28 ozař,a 4 brachyoterapie.Jsem vlastně 3 měsíce po poslední dávce a čekám na kontrolu.Od zjištění užívám Indonal,poslední měsíc Nano Q10 a laktobacily.Poradíte mi prosím někdo jestli mám pokračovat nebo zvolit nějaký jiný preparát.Je to těžké,protože když jsem se zkoušela osobně nebo pomocí netu ptát onkologů,bylo mi řečeno,že je to pouze vyhazování penez,že jestli se to má vrátit,tak se to vrátí,což mé psychice moc nepomohlo.Zajímala jsem se i o žraločí chrupavku,vilcacoru........ moc děkuji
aja

Re: rakovina děl.čípku

Příspěvekod Martin » úte 23. zář 2008 12:50:07

Tonoucí se stébla chytá a každý výrobce nabízí přednostně své zboží :| Rakovina děložního čípku je poměrně specifická tím, že ji způsobuje (papiloma)virus, který je nutné zlikvidovat. Dále je potřeba zregenerovat tělo zdevastované po chemo a invazivním ozařování. V neposlední řadě stabilizovat narušené imunitní součásti. Doporučil bych vám mykoterapii - konkrétně tablety z choroše oříš - http://www.lecivehouby.cz. Další postupy jsou popsány v mém Lexikonu zdraví - http://www.novyobzor.cz/hor2.html hesla rakovina a chemoterapie
Martin

Příspěvekod Jiřina » úte 23. zář 2008 19:35:28

Doporučuji Vám rakytníkový olej, který má obrovské a zatím, (jak napsal již pan Janča) nedoceněné léčebné schopnosti . Obsahuje (mimo jiné) velké množství vitamínu C. Je nutné například hodně namočit tampón do oleje a vložit hluboko do pochvy tak, aby se dotýkal povrchu děložního čípku a dostalo se tam hodně oleje. Přímým kontaktem se docílí nejlepší léčebné účinky. Dokonce jsem někde četla, že je to "oficiální" doprovodná léčba právě při léčbě rakoviny. Musí se jednat ale o koncentrovaný olej. Já při svých potížích v přechodu jsem používala olej od firmy TML a.s., který je dovážený z Ukrajiny.(firma zasílala i na dobírku poštou) Určitě budou i jiní, ale olej musí být koncentrovaný, sytě oranžový. Protože jsem velkým obdivovatelem česneku, zaujala mě jedna zpráva na internetu. Paní si při problémech vkládala do pochvy stroužek česneku, který napřed propíchala , aby z něj vytékala léčivá šťáva, navlékla ho na nit tak, aby po zavedení do pochvy ho mohla opět vytáhnout.Česnek (nejlépe z domácího pěstování), likviduje i viry. Důležité by měly být i sedací koupele. Takovou léčivkou pro ženy je kontryhel (Marie Treben) a plno dalších. Samozřejmě "ty chemický svinstva(po chemoterapii)" musíte dostat z těla ven, řádným pročistěním a posílením imunity. Zajímala bych se o lék ze jmelí Iscador. Vedlejší účinky "klasické léčby" pomáhá odstranit také rakytníkový olej užívaný vnitřně. Těch možností je mnoho. Musíte začít hledat chybu ve svém životním stylu -- strava psychyka ....Nevěřím, že je to otázka jen nějakého viru. Řečmi lékařů o zbytečnosti Vašeho snažení se nenechte zvyklat. Teď podle mě záleží jen na Vás.
Jiřina

Příspěvekod Jiřina » stř 24. zář 2008 22:52:47

Idonal obsahuje údajně léčivou látku získávanou z rostlin - brokolice, kapusta,, kedluben, květák. Látka by měla působit preventivně a při léčbě nádorů měkkých tkání. Tady se vrátím znovu k česneku, který je vědecky zkoumán a jsou z něho vyráběny různé "léčivé přípravky". Proč ? Protože smrdí a kdo by jedl obyčejný česnek. Tyto pilulky jak bylo zjištěno mají různou účinnost podle kvality a druhu zpracovaného česneku. Tím chci naznačit, proč sahat po drahých výrobcích z něčeho, když můžu mít přímo brokolici nebo květák a mohu si je koupit v bio kvalitě. Vhodné jídlo je zároveň i dobrým lékem. Zkuste pojídat pravidelně denně mrkev, petržel, dýňová semínka obsahující zinek-(teď je nová sklizeň). Všechno z naší produkce a v kvalitě bio.Pokud Vám to zdravotní stav dovolí, běžte do přírody , vyryjte kořeny pampelišky, udělejte si zásobu na zimu. Odvar z kořene Vás pročistí.......
Jiřina

Příspěvekod helena » čtv 25. zář 2008 11:37:04

Milá paní Ajo.
Jako lékařka, která se již nějakou dobu zabývá celostním a přírodním lékařstvím, Vám doporučuji vyhledat a obrátit se na někoho, kdo by vás vedl na cestě za zdravím přírodní cestou. Vaše diagnoza je opravdu vážná a stav Vašeho těla po prodělané operaci a velmi agresivní chemické léčbě ( navíc ozařování) je zcela jistě také vážný.
Vydat se na cestu samoléčitelství bez znalostí celostní medicíny, přírodních prostředků a procedur, je podle mne nerozumné.
Poohlédněte se po někom ( lékař či léčitel), kdo by s Vámi probral Vaše onemocnění a Váš současný zdravotní stav. Léčba ve Vašem případě totiž zahrnuje tzv.komplexní léčbu ( změna a úprava stravy, užívání minerálů, vitamínů a stopových prvků, léčivé působení bylin jak vnitřní - čaje, tak zevní - celkové a sedací koupele, reflexní terapii nebo jiné druhy alternativních metod, zamyšlení se nad psychikou, emocema, myšlenkama......)
Jedna výborná rakouská bylinářka Maria Treben doporučovala na onkologická onemocnění čerstvé byliny. Jsou nejléčivější. Řebříček, přeslička, měsíček, kopřiva... ty lze ještě v této době natrhat na loukách. Je dobré mít její útlou knížečku "Zdraví z boží lékárny" doma.

Dnešní doba tržně-ekonomického zdravotnictví a velmi laxního přístupu k nemocným vyžaduje hledat dobré lékaře a vyžaduje hledat i JINÉ CESTY za zdravím.

Zdravím Vás i Vaše deťátko.
helena

Příspěvekod Jiřina » čtv 25. zář 2008 14:30:14

Promiňte, že se snažím stále vstupovat do této diskuze. Věřte, že máte skoro jistotu, že nemoc porazíte. Proč ? Jste mladá a samoléčitelské schopnosti Vašeho těla jsou obrovské. Jen mu musíte dát šanci tak činit a pomoci mu správnou životosprávou a dalším... Souhlasím s paní doktorkou, že musíte mít nějakou koncepci, kterou získáte studiem literatury, diskuzí s lékařem, s léčiteli... a hlavně se nebát zeptat, protože někteří lékaři a další zdravotní odborníci " jsou "skoupí na slovo ". Nikdo Vám však neporadí na 100 %, k tomu se musíte dopracovat sama, protože se sama nejlépe znáte a víte, kde může být problém ve Vašem životě a člověk to nerad rozebírá s "cizím" O tom pojednává jedna výborná kniha - Doktorem sám sobě. Já se pro udržení dobrého zdravotního stavu naší rodiny snažím získat určitý přehled, abych nemusela stále chodit se někde radit a spoléhat jen na někoho jiného (i když tzv. odborníka, kterého ani tak moc nezajímám). Víme jak to chodí , hlavně body a žádné moc velké diskuze, tady máte prášky a moc nad tím nepřemýšlejte, " my jsme tady od toho abychom věděli ". Nevěřím, že nemoc přijde naráz. Tělo dlouho "volá o pomoc" a my to v tom shonu neslyšíme a pokračujeme ve stále stejném a nakonec sebevražedném způsobu života. Pokud by byl zájem (nevím co jste již nastudovala a co máte v knihovně), můžu Vám zde napsat knihy, které považuji za přínosné a které by jste měla nastudovat. Ostatní, kteří sledují tuto diskuzi se jistě připojí. Na úvod bych doporučila knihu - Já bezprsá od Jiřího Janči, J.A. Zentricha a dalšíc autorů, nebo např. Lexikon zdraví od Martina Kolára, který nám dává cenné rady přímo na těchto stránkách.
Jiřina

Příspěvekod sadlos » ned 27. led 2013 21:37:53

Dobrý den,
ono je ze všeho nejhorší si přiznat, že diagnóza co Vám řekne onkolog je skutečně pravda. Osobně bych se vůbec nebál říci, že pro mnoho lidí může být stejně důležitý, jako je kvalitní onkolog i kvalitní psycholog, který Vám srovná mysl. Když se s tím člověk smíří a začne pořádně bojovat, tak má mnohem větší šanci na překonání nemoci.
sadlos

Zpět na Obecná témata