MMS

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

MMS

Příspěvekod Martina83 » ned 28. srp 2011 9:39:26

Dobrý deň, zaujíma ma Váš názor na MMS1 a MMS2 proti silnej candide...je účinný? Ďakujem
Martina83
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 31. pro 2010 16:03:38

Re: MMS

Příspěvekod Martin » ned 28. srp 2011 10:07:58

Na candidu účinkuje spolehlivě Fungilen a fungicidní dieta, MMS je dost zrádná chemikálie podobná Savu.
Martin
 
Příspěvky: 2455
Registrován: pát 16. kvě 2008 13:28:28

Re: MMS

Příspěvekod HonzazMoravy » úte 18. pro 2012 23:31:02

Je to zvláštní, že i léčitelé a výživoví poradci zřejmě vidí v MMS/CDS/DMSO systému nechtěnou konkurenci a možná i potenciální útok na svou peněženku. Tento extrémně levný způsob uzdravování mnoha neduhů má čím dál víc svých stoupenců v celém světě a na zdokonalování ozdravných postupů se podílí poměrně široká komunita, která stále sílí. Ještě nikdo na následky užívání MMS nezemřel, narozdíl od řádného užívání jiných "léků". Jistou podmínkou úspěchu je ovšem nutnost podrobně se seznámit s principem a nejrůznějšími metodami (tzv. protokoly) - je tedy důležité osobní studium a převzetí vlastní zodpovědnosti za své zdraví. Pro ty, kterým nevadí angličtina, bych doporučil velmi rozsáhlé forum na "g2cforum.org". Osobní zkušenosti uzdravených v češtině a seznámení se podstatou účinků těchto látek lze najít např. zadáním "mms/cds prakticky" do googlu. Úplně nejlepší je komunikovat s lidmi, kteří mají osobní zkušenost, jak pozitivní, tak i třeba negativní. Na to je vynikajícím způsobem moderované české fórum "U pramene", kde lze najít informace k tématu, nezatížené různými záškodníky a dogmatiky. Srovnávat např. MMS se Savem může jen někdo, kdo se neobtěžoval s účinky MMS seznámit, nemá s tím osobní zkušenost, ale je přesvědčen o své neomylnosti rádce, a nebo dogmatik s přerostlým egem, případně někým placený rozvraceč fóra (ano, existují, to ale určitě není Martin). Takoví dokážou diskusní fórum zcela rozvrátit, pokud nezasáhnou administrátoři. Diskuse se pak zhroutí v osobní invektivy. Nehledejte proto raději relevantní informace na diskusních fórech typu doktorka.cz nebo portálech deníků idnes.cz a jim podobných. Jeden zajímavý příklad: Autistické centrum MMS oznámilo již 70 uzdravených dětí z autismu. Jak je to možné, když autismus je z pohledu oficiální medicíny nevyléčitelný? S vlídným pozdravením HonzazMoravy.
HonzazMoravy
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. pro 2012 1:23:59

Re: MMS

Příspěvekod Patakyovi » stř 19. pro 2012 9:27:16

My už několik let užíváme MMS a teď i CDS. Máme s užíváním výborné zkušenosti. Napsali jsme o MMS i dva články do časopisu Pfhoenix.
Patakyovi
 
Příspěvky: 993
Registrován: sob 12. led 2008 16:24:27

Re: MMS

Příspěvekod Martin » sob 22. pro 2012 19:06:07

Abych trochu osvětlil svá slova o určitém nebezpečí MMS. Měl jsem na mysli chemickou stránku chloru, který patří mezi toxické plyny a jeho použití je pochopitelně vždy vázáno na nezbytná bezpečnostní pravidla. Samozřejmě záleží na formě chloru, konkrétní použité sloučenině. Účinek na hubení bakterií a pod. je neoddiskutovatelný, ale někdy je třeba myslet i trochu dopředu. Vzpomeňte na prvotní nadšení s jinou sloučeninou chloru - DDT. Až za několik let se ukázalo, že to byl fatální omyl a vypustili jsme smrtelný jed, který bude v nás a přírodě kolovat desítky dalších let. Totéž dioxiny, PCB... PCB - polychlorované bifenyly se začaly používat již ve 30.letech a teprve v 60.letech se začaly objevovat první varování, že se nejedná o tak neškodnmé látky, jak se myslelo... Teprve na počátku 21.století začaly vyplouvat skandály s PCB a dnes je bohužel realitou, že tyto velmi nebezpečné látky máme v sobě prakticky všichni, neboť se dostaly do potravních řětězců. Souvislost PCB, nárůstu rakoviny či neplodnosti je již vědeckým faktem. Průšvih je, že chlor je nestabilní látka a stále u mnoha sloučenin nevíme, jak se zachovají po několika letech v lidském těle, půdních a potravních řětězcích. Stále více látek obsahujících chlor se postupně dostává na seznam karcinogenních látek, neboť objevujeme nová šokojující fakta. Největším překvapením je v tomto ohledu objev tzv. bioakumulace (hromadění v tkáních). Podrobný toxikologický výzkum postupně odhalil, že zatímco akutní toxicita PCB je nízká, výrazně nebezpečnější je chronické vystavení nízkým dávkám, vzhledem k jejich schopnosti perzistence (odolnost vůči rozkladu a velmi špatná vyloučitelnost z organismu) a bioakumulace. Za nejvážnější jsou považována karcinogenní rizika, zejména pokud jde o rakovinu slinivky břišní a rakovinu jater. Dále bylo prokázáno, že mají nepříznivý účinek na výkon imunitního systému, poškozují játra a snižují plodnost. Jeden chemik nazval MMS Trojským koněm, který se může v těle postupně usazovat a nekontrolovaně vázat na jiné chemické látky (bioakumulace) a ovlivňovat poté negativně tělesné procesy (imunita). Toto však může trvat dlouhé roky a na nápravu pak bude možná již pozdě :( Zkuste zapojit i svou intuici. Mně při prvním setkání s MMS blikala výstražná kontrolka výrazně, ale samozřejmě netvrdím, že mám patent na rozum.
Martin
 
Příspěvky: 2455
Registrován: pát 16. kvě 2008 13:28:28


Zpět na Obecná témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron