viroza v prvních týdnech těhotenství

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

viroza v prvních týdnech těhotenství

Příspěvekod alena77 » čtv 22. lis 2012 22:04:11

Dobrý večer, prosím o radu!

Právě jsem zjistila, že jsem těhotná, ale druhý týden už bojuji s virozou. Naštěstí bez teplot, ale nemohu se zbavit velmi suchého kašle (žádný posun k vlhkému) a ucpaného nosu. Normálně bych to brala za banalitu, prostě bych se z toho časem dostala a basta, ale musím brát ohled na mimiko a tak hledám rychlou pomoc.

Nejdříve jsem zkoušela cibuli/med (2 dny), timianovou tinkturu (dva dny) - obé bez úspěchu, tak jsem přešla k chemii - sinecotu (2 dny), (předepisuje se i miminkům), také nic, tak mi v lékárně doporučili Ditustat, který jsem hodlala dobrat až do konce, jelikož to s kašlem hned trochu pohlo, ale na to jsem zjistila, že čekám miminko a tak opět po dvou dnech :((((( užívání jsem rychle najela na další babské rady....česneková tinktura, javorový sirup - od včerejška žádný posun, ani o píď ...poradíte mi co s tím v RT i dalších oblastech, čte-li to někdo zasvěcený?!

Předem děkuji za podporu! Zdraví Alena
alena77

Re: viroza v prvních týdnech těhotenství

Příspěvekod Patakyovi » pát 23. lis 2012 0:08:26

Mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, ledviny, průdušky, plíce, Br bod a C bod. Vyštipujte blány mezi prsty.
Patakyovi

Zpět na Obecná témata