PORUŠENÁ HLASIVKA PO OPERACI ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Obecná témata týkající se různých alternativních léčeb. Neboli "co se jinam nevešlo"

PORUŠENÁ HLASIVKA PO OPERACI ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Příspěvekod cácora » pát 25. led 2013 21:08:35

VÁŽENÍ MANŽELÉ PATAKYOVI,JSEM 4,5 MĚSÍCE PO OPERACI ŠTÍTNÉ ŽLÁZY.PŘI OPERACI BYL NĚJAKÝM ZPUSOBEM ZASAŽEN ZVRATNÝ NERV /N.NECURENTIS/,KTERÝ MÁ NA STAROSTI LEVOU HLASIVKU.HLASIVKA JE NEHYBNÁ.CO BYCH PRO SEBE MOHLA UDĚLAT,ABYCH POMOHLA ZREGENEROVAT HLASIVKOVÝ NERV A ABY NEATROFOVALA HLASIVKA?BERU VITAMÍBY B1+B6+B12.DĚKUJI MOC ZA ODPOVĚD.
cácora

Re: PORUŠENÁ HLASIVKA PO OPERACI ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Příspěvekod Patakyovi » sob 26. led 2013 9:52:40

Doporučujeme mačkat reflexní plošku hlasivek. Je mezi první a druhou nártní kůstkou na pravé i levé noze hned nad průduškami. Mačkejte ze shora směrem do průdušek. Inf. Patakyovi - Reflexní terapie jako životní styl. Uvolněte si nepřímo i přímo krční páteř. Mačkejte RP - játra, krční páteř, štítnou žlázu, hlasivky, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte zinek a vitamín A.
Patakyovi

Příspěvekod cácora » ned 27. led 2013 10:05:12

Dobrý den,děkuji moc za odpověd.Jestli budete tak hodní,vysvětlete mi prosím ještě jaký vliv má vit.A a Zinek a proč mačkat body,které jste m i napsali.Mám si mačkat i bod štítné žlázy,když už ji nemám?Děkuji moc nza odpověd.
cácora

Příspěvekod Patakyovi » ned 27. led 2013 23:53:22

Zinek a vitamín A je důležitý pro činnost jater. Příčina potíží se štítnou žlázou je právě v játrech. Výhodou RT je, že i když orgán, který není, je vyoperován, tak reflexní ploška je. Takže můžete podpořit reflexně štítnou žlázu. My vždy hledáme příčinu všech potíží, tak proto jme Vám napsali, co všechno je třeba mačkat.
Patakyovi

Zpět na Obecná témata