Sport a výživa v harmonii s naším tělem

Vše co se týká reflexní terapie nebo dotazy přímo na manžele Patakyovi

Sport a výživa v harmonii s naším tělem

Příspěvekod sarkahoralkova » pon 18. úno 2013 16:16:57

Dobrý den, pane Pataky,
fandím vašemu životnímu stylu a tomu, co děláte pro lidi s vaší manželkou Beatou. Mám několik vašich knich a často z nich čerpám inspiraci. Vím, že jste aktivní sportovec a navíc máte stále hodně práce jak s kurzy, tak s pacienty atd. To vše obnáší hodně energie a elánu. Chtěla bych Vás poprosit, jestli byste mi stručně neřekl, jak se běžně stravujete a jestli berete nějaké výživové doplňky a jaké, aby vás to udrželo při síle a v kondici. Já sama aktivně sportuji, snažím se jíst a žít zdravě, mám pohodové partnerství a malé mimčo. Je nám s manželem kolem 40ti let a chtěli bychom tu ještě dlouho aktivně pobýt a těšit se ze života:). Tak zatím děkuji za odpověď, přeju hodně úspěchů a radosti z práce, Šárka
sarkahoralkova

Re: Sport a výživa v harmonii s naším tělem

Příspěvekod Patakyovi » stř 20. úno 2013 0:36:11

Děkujeme za přání. Když děláte co Vás baví a práce je Vaším koníčkem, tak člověk ani nevnímá, že je práce hodně. Je to moc příjemné, že jsme na všechno oba. Jsme spolu už 36 let a je to fajn, že si můžeme vzájemně pomáhat a podporovat jeden druhého. Občas užíváme zinek a vitamín A, nebo hořčík + vápník. Před běháním si dáme semínka Chia. Energii čerpáme z přírody, otužujeme, zpíváme mantry. Rodina je pro nás základ. Pracujeme na tom, aby jsme byli teď a tady, ale někdy to také moc nejde. Už několik let děláme urinoterapii. Mačkáme si chodidla a uvolňujeme si krční páteř.Čas od času děláme na jaře půst. Pijeme hlavně destilovanou vodu a ráno urinu. Rozvíjíme sexuální energii - Tao. To nám také dává hodně životní sily. Už přes dvacet let nepijeme kravské mléko, nejíme jogurty a nepoužíváme bíly cukr. Ale i tak, na prvním místě je psychika - otevřené srdíčko.
Patakyovi

Re: Sport a výživa v harmonii s naším tělem

Příspěvekod sarkahoralkova » stř 20. úno 2013 15:33:09

Moc děkuju za odpověď a přeji krásný den:). Jste fakt skvělý pár.
Šárka
sarkahoralkova

Zpět na Reflexní terapie a manželé Patakyovi