Záněty mandlí

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

Záněty mandlí

Příspěvekod ivca001 » úte 05. bře 2013 9:50:31

Dobrý den, už jsem zoufalá a proto Vás moc žádám o radu. Budou to tak dva tři měsíce co jsem začla mít potíže v krku- oteklé mandle, čepy, problémy s polykáním. Brala jsem lichořeřišnici a mačkala plošku mandlí, ale nic nezabralo, takže jsem navštívila krční, která mi dala léky na zánět. Na nějakou dobu bylo po problému, ale uteklo pár týdnu a znovu. Radši jsem se hned vydala za doktorkou a tentokrát už mi napsala antibiotika, prý je to akutní zánět a dost oškliví. Po dobrání antibiotik příznaky přešli, ale nyní jsou to asi 2 týdny a začíná se mi to objevovat znovu. Už jsem vážně zoufalá a nechci se znovu cpát antibiotiky. Budu vděčná za jakoukoliv radu.
ivca001

Re: Záněty mandlí

Příspěvekod Patakyovi » úte 05. bře 2013 17:12:28

Mačkejte RP - játra, slinivku, ledviny, mandle, krční páteř, Br bod a C bod. Doporučujeme jeden měsíc pít Jančův ledvinový čaj. Omezte kyselinotvorné potraviny. Hlavně - mléčné výrobky, mléko, kávu, kávu s mlékem, cukr, sladkosti, med, ovocný a černý čaj, sladké vody, vodu se šťávou, bílou mouku, ovoce.... Z psychických příčin je to komunikační čakra, potlačené emoce... Je třeba řešit příčinu. Psychika je na prvním místě, pak hodně překyselený organizmus. Nedoporučujeme antikoncepci.
Patakyovi

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy