komplexní zdravotní očista

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

komplexní zdravotní očista

Příspěvekod sonjana » úte 12. bře 2013 1:49:39

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda po přerušení kouření cigaret,užívání alkolu a sundání 30 kg tělesné hmotnosti může rapidně vzrůst očista organismu a postupně přibývat zdravotních komplikací.K věci-od malička trpím na lupy-diagnostika DS-pokožka hlavy plus nosní křídla,v posledních letech exém na prstech pravé ruky-jen na dvou prostředníček a prsteníček nově i na ukazováčku levé ruky,již v desíti letech hospitalizace v nemocnici a odstranění slepého střeva-zbytečně šlo o masivní zánět vaječníků které byly léčeny antibioticky a vnitřně.Po nemocnici rapidní nárůst váhy který sem sundala až po dvanácti letech-nyní akutní bolesti v oblasti vaječníků-doktor nic nezaznamenal,jde o bolesti dvakrát do měsíce,antikoncepci jsem brala před šesti lety a to jen tři roky.V současné době se snažím o zdravější životosprávu a posílení hlubokých pánevních svalů,poté ještě trpím skoliózou odchylka do prava o 7 cm. Snažím se pít v etapách bylinky-základní-ty co jsou na průdušky,astma(na oboje trpím také ale v posledních letech se to jakoby samo vyléčilo čemuž následoval problém opakovaných hnisavých mandlí kdy mi na to doktor řekl,že se mi tam jen usazuje jídlo-což je blbost),svědivé kožní vyrážky,ledviny atp.(jmenovitě např rozrazil,mateřídouška,maliník,dobromysl..),velmi hojně piji zelený čaj a maté na povzbuzení,nově hodně bílý čaj,kávu ani černý čaj nepiji.Piji jen čistou vodu a masové mám jen některé dny,pečivo tak dvakrát do roka-co ale nemohu překonat jsou záchvaty kdy mám neskutečnou chuť na mléčné výrobky nebo sladké.Trpím depresemi,ale i to se zlepšilo za posledních pár let.Než jsem zhubla tak se mi naštípl pravý meniskus,odkrvují se mi často končetiny-aplikuji odvary z ginga a víc pohybu.V poslední době mi hodně vypadávají vlasy protože lupy už nejdou vyléčit ani na chvíli. Čtu fóra všudemožně a ráda bych slyšela kde mám začít-jakou očistou,jaké body na noze masírovat protože mám pocit že bych půlku dne měla mačkat snad všechno aby to pomohlo.Je mi 27 let a připadám si na odpis i když psát toto před dvěma lety zní to asi mnohem hůř.Děkuji za jakoukoliv souhrnou radu a ano dobře vím,že za vše může psychika užívala jsem na doporučení antidepresiva,ale to opravdu není pro mě tak dále navštěvuji jen psychologa.Velký pokrok tak vidím v průchodu emocí,minimalizování výbuchů vzteku a mnohem perspektivnější a upřímnější partnerský vztah.

Děkuji mnohokrát za přečtení této mé slohové práce
sonjana

Re: komplexní zdravotní očista

Příspěvekod Patakyovi » úte 12. bře 2013 19:04:24

Doporučujeme mačkat RP - játra, žlučník, slinivku, ledviny, střeva, páteř, Br bod a C bod. Uvolnit krční páteř. Užívejte Elixír Psychoregen. Chce to velkou trpělivost. Dýchejte do břicha, přiznejte si potlačené emoce. Držíme palce.
Patakyovi

Re: komplexní zdravotní očista

Příspěvekod sadlos » úte 12. bře 2013 19:11:41

Jo, v tomto případě je opravdu důležité, aby se psychologie člověka změnila i s fyzickou změnou. Protože tolik změn na ráz by nejeden člověk neustál.
sadlos

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy