léčba cysty a myomů

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

léčba cysty a myomů

Příspěvekod vlastovka » úte 30. dub 2013 13:10:37

Dobrý den, prosím o konzultaci mého problému. Lékař mě posílá na zákrok - odebrání dělohy kvůli myomům (3x- největší 3cm) a cystě (do 5cm). Ve vyšetření z krve byly nalezeny zvýšené nádorové hodnoty - ale vyšetření bylo jen jedno. Zdá se mi to příliš radikální a proto jsem se rozhodla, že zkusím zabojovat a opatřila jsem si kapky z jeřábu ptačího (firma Naděje) a svízele syřišťového (firma Bohumil Jukl) a používám dávkování, které je na obale uvedeno: jeřáb 1 kapka na 1kg váhy/rozloženo do 3 dávek za den, svízel 4x7 kapek / den. Popravdě - užívám ho většinou 3x, protože ho beru společně s jeřábem. K tomu pokračuji v kůře Fungilenem. Mohu brát všechny kapky najednou? Po požití jeřábu a svízele se mi často - téměř vždy - objeví bolesti v podbřišku, jako u bolestivého menzes. Mám se radovat, že se něco děje (představuji si, jak se děloha čistí a útvary mizí :-) ) nebo to může znamenat i něco nežádoucího? Děkuji mnohokrát za odpověď.
vlastovka

Re: léčba cysty a myomů

Příspěvekod Patakyovi » úte 30. dub 2013 15:49:34

Asi je těch bylin hodně. Užívejte Elixir Fungilen, a pak můžete jeřáb + svízel. Děloha - partnerské vztahy... Uvolněte si krční páteř. Mačkejte RP - játra, slinivku, ledviny, páteř, SI skloubení, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny.
Patakyovi

Příspěvekod vlastovka » úte 30. dub 2013 20:48:26

Už měsíc se stravuji makrobioticky (alespoň v rámci vědomostí právě získaných - vidím, že je to pěkná věda), žádné cukry (ani ovoce), mouka, pečivo, mléko, tuky (jen maličko slunečnicového)....na kontrolu jdu 24. května a pokud nenastane žádná změna - operaci se asi nevyhnu. Víme všichni, že na tohle běžní lékaři "neslyší". Já vím, že i tak se žádná změna nemusí ukázat, ale doufala jsem...
vlastovka

Příspěvekod Patakyovi » úte 30. dub 2013 23:05:09

Měsíc je krátká doba, ale i tak držíme palce.
Patakyovi

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy