Uzlíky na štítné žláze v těhotenství

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

Uzlíky na štítné žláze v těhotenství

Příspěvekod Anuš » pát 07. kvě 2010 20:29:43

Dobrý večer,
dcera je v pátém měsíci těhotenstí. V minulém roce jí našli při preventivní prohlídce uzlík na štítné žláze. Uzlík odsáli, vše bylo v pořádku. Teď byla opět na kontrole, uzlík má opět. Jeden lékař jí řekl, že bude muset rodit císařským řezem, protože by jí mohl uzlík prasknout a krvácet, druhý endokrinolog řekl, že může rodit normálně. Hodnoty hormonů má v pořádku, ale endokrinolog jí teď chce nasadit Letrox. Dcera ho nechce brát i za cenu, že by po porodu musela na operaci ŠŽ. Prosím, můžete poradit, jak se uzlíku zbavit (používá R-Sol mast asi měsíc), aby neohrozila děťátko? Ještě jsem zapomněla napsat, že manželova maminka měla vyoperovanou ŠŽ od svých 18ti let a moje maminka a všechny její sestry měly nemocnou ŠŽ.
Já mám také uzlík.
Moc děkuji za radu.
Anuš

Re: Uzlíky na štítné žláze v těhotenství

Příspěvekod Návštěvník » pát 14. kvě 2010 9:35:01

prosba
Návštěvník

Příspěvekod Martin » pát 14. kvě 2010 10:19:08

Fructavit + Imunex a nechat si udělat krevní testy na autoprotilátky na ŠŽ.
Martin

Příspěvekod Patakyovi » pát 14. kvě 2010 13:58:24

Doporučujeme derivační koupel- celé těhotenství. Reflexně můžete ovlivňovat- játra, ledviny, štítnou žlázu,krční páteř, Br bod a C bod. Pak může dcera jednou denně, jeden měsíc, pít odvar z kmínu.
Patakyovi

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy