Křečová žíla v podbřišku

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

Křečová žíla v podbřišku

Příspěvekod Anuš » čtv 05. led 2012 17:06:32

Dobrý den,
prosím, máte někdo zkušenost s křečovou žilou v podbřišku. Dcera (35let) má 16ti měs. chlapečka, který chce neustále chovat od maminky. Teď je ve třetím měsíci druhého těhotenství a zjistila, že má úplně dole v podbřišku naběhlou žílu (asi křečovou). Trochu jí to pobolívá asi dva měsíce, ale nevěnovala tomu pozornost, až teď, když jí tam začalo bolet skoro při každém pohybu zjistila, že až dole nad stydkou kostí má naběhlou žílu (nebo alespoň si myslí, že to je žíla). Prosím, můžete poradit?
Předem moc děkuji.
Anuš

Re: Křečová žíla v podbřišku

Příspěvekod Helenraj » pon 25. úno 2013 16:43:38

Dobrý den,
jsem ve 34. týdnu těhotenství a protože mě berou křeče do břicha, které směřují do třísla a vystřelují do pravého stehna, řekla jsem to dnes lékaři na gyn. vyšetření. Našel mi tam spoustu velkých křečových žil na obou stranách podbřišku. Dokonce na ultrazvuku mi je i ukázal a nebylo to nic příjemného. Napsal mi na to Cyclo3Fort a protože už jsem ve vysokém stadiu těhotenství, musím tyto prášky brát ve větších dávkách než je obvyklé. Určitě zajděte co nejdříve ke svému gynekologovi, ať Vás co nejdříve vyšetří. Držím palce, ať to dobře dopadne!!
Helenraj

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy