Zánětlivé změny na děložním čípku

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

Zánětlivé změny na děložním čípku

Příspěvekod Lenka1 » stř 06. čer 2012 14:35:57

Dobrý den všem. Co byste Martine doporučil na zánětlivé změny na děložním čípku? Nevím, co je způsobilo, ale předpokládám, že to mohou být od virů, bakterií i chlamydie - konkrétní test neproveden. Díky
Lenka1

Re: Zánětlivé změny na děložním čípku

Příspěvekod Martin » stř 06. čer 2012 14:51:05

Obvykle je to papilomavirus (HPV), takže doporučuji Imunex + lichořeřišnici, raději dostatečně dlouho, tj. i půl roku.
Martin

Příspěvekod Lenka1 » čtv 07. čer 2012 8:33:55

Děkuji za odpověď. Zařídím se podle vašich rad. Jen mě napadlo, jestli prostředí pro zánět nedokáží také vytvořit kvasinky, se kterými dlouho bojuji a v poslední době jsem to dost podcenila a přehlížela jsem příznaky. Uvědomila jsem si to až zjištěním problému a to bylo něco jako impuls k tomu, abych se vzpamatovala a něco se sebou dělala, asi to jinak nešlo, než mě upozornit takovým nepříjemným způsobem. Fungicidní dietu (podle vaší Knihy zdraví) beru jako základ a teď nevím, jestli nasadit Fungilen (zaplať Bůh, už ho máte v nabídce), určitě dvě lahvičky, a přidat k tomu zároveň Imunex nebo jet jen Imunex a lichoř. Jestli to lze kombinovat. Díky moc.
Lenka1

Příspěvekod Martin » čtv 07. čer 2012 9:48:04

Kvasinky jsou určitě přitěžující faktor, tak začněte Fungilenem (raději dvě lahvičky) a Imunex můžete k němu. Lichořeřišnici až po dobrání Fungilenu společně s dalším Imunexem, pokud bude třeba.
Martin

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy