Žlučníkový kámen

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

Žlučníkový kámen

Příspěvekod Daduna » čtv 19. črc 2012 11:16:30

Dobrý den,
už jste se setkali s tím, že by bylo možné se alternativní cestou zbavit žlučníkového kamene velikosti 3 cm? Pokud ano, prosím, co užívat, popřípadě jaké body RT?

Děkuji za odpověď.
Daduna

Re: Žlučníkový kámen

Příspěvekod Jiřina » pon 23. črc 2012 0:16:24

Měla jsem problémy se žlučníkovými kameny. Nevím jak kameny byly velké, ale na sono byly zjištěny. Jak jsem snědla trochu něco nevhodného tak jsem měla velké bolesti. Začala jsem s dietou, jen zeleninu a ovoce, zeleninové vývary, suchou rýži, brambory atd. Ráno na lačno lžíci olivového oleje, lžíci citronové šťávy a lžíci medu.Na černou kávu zapomenout. Mléčné výrobky opatrně. Pojídala jsem pampelišku listy denně nebo odvar z pampelišky, také opatrné masáže reflexního bodu žlučníku na ruce.(Bod výrazně bolel, jako bych se tam uhodila) Trvalo to rok. I teď si dávám pozor, mohu jíst sice už všechno, ale přiměřeně. Je potřeba si dát pozor, aby nedošlo ke zneprůchodnění a k zánětu žlučovodů. To by mělo ukázat pravidelné vyšetření. Múj stav se sice výrazně zlepšil, ale na jaře, když je kritická doba pro žlučník, tak mě pobolívá loket a od dětského věku mám lupénku o které je známo, že je to žlučníková nemoc. Teď zkouším opatrně tinkturu z vlaštovičníku.
Jiřina

Re: Žlučníkový kámen

Příspěvekod Patakyovi » pon 23. črc 2012 18:10:40

Ještě k tomu je důležité přiznat si potlačenou zlost.
Patakyovi

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy