ÚZKOSŤ, VYLADENIE PSYCHIKY

Máte dotaz na konkrétní zdravotní problém a nevíte jak postupovat při jeho léčbě? Zeptejte se..

ÚZKOSŤ, VYLADENIE PSYCHIKY

Příspěvekod sykorka2005 » úte 23. říj 2012 9:48:51

Dobrý deň, prosím o pomoc.
Mám diagnostikovanú generalizovanú úzkostnú poruchu. AD odmietam. Robím si reflexku, posledné týždne je to však na nevydržanie.
Užívam ľubovníkové kvapky, varím si medovku, valeriánu, levanduľu. Trápi ma vnútorné chvenie tela, búšenie srdiečka, silný nepokoj, strach ani neviem z čoho,
obavy, slabo mi chutí jesť. Nespavosť sa mi podarilo odstrániť šišjakom bajkal. Prosím Vás o radu ako dlho a ako často denne by bolo vhodné stláčať plošky. Čakám aj na vyšetrenie štítnej žľazy.
Ďakujem
sykorka2005

Re: ÚZKOSŤ, VYLADENIE PSYCHIKY

Příspěvekod martinjadr » stř 28. lis 2012 11:47:42

Dobrý den. Měl sem něco podobného vloni a myslím, že ve Vašem případě asi nebude stačit jen reflexní terapie a třezalka. Vyzkoušel bych nějaké TCM medikamenty-zde si můžete nechat zdarma udělat test jazyka-mě to moc pomohlo: http://www.patentnimedicina.cz/pm/testDobryJazyk.php doporučí vám i nějaké tcm bylinky. Dále bych začal s pravidelným cvičením-např. 5 tibeťanů a s nějakým relaxačním cvičením. A nakonec bych doporučil vyzkoušet metodu Su-Jok a zaměřit se především na zóny srdce, jater a žlučníku, ledvin a nadledvin. Snad to trochu pomůže :).
Ještě k třezalce-je výborná a pro toto období jako stvořená. Posiluje srdíčko i játra a uklidňuje deprese. Já ji užívám tak (dle doporučení), že je nejlepší si večer do termosky dát cca 3 lžičky třezalky na cca 600-700ml vody a nechat ji vyluhovat přes noc. Ráno ji zcedit a pít během dne. Třezalkový čaj je pak krásně červený a opravdu účinný (je pravda, že si třezalku sbíráme sami, ale snad to půjde i z kupované).
Tak ať se daří a hlavu vzhůru, za každým mrakem svítí Sluníčko.
martinjadr

Příspěvekod Martin » stř 28. lis 2012 13:46:21

Vřele doporučuji nový Duhový elixír Psychoregen:
http://www.novyobzor.cz/novyobzor/eshop ... SYCHOREGEN
Martin

Příspěvekod Patakyovi » stř 28. lis 2012 14:39:54

Reflexní plošky doporučujeme mačkat 3x denně. Každou plošku 25x. Uvolněte si solar plexus. Doporučujeme i přímé uvolnění krční páteře. Mačkejte RP - játra, slinivku,slezinu, ledviny, celou páteř, Br bod a C bod.
Patakyovi

Příspěvekod Stefan » úte 12. bře 2013 19:15:36

Dobrý deň.
Okrem všetkého už spomínaného by Vám pomohla aj kraniosakrálna terapia, prípadne EFT terapia.
Stefan
Stefan

Zpět na Dotazy na konkrétní zdravotní problémy