Alergie a atopický exém

Léčba přírodními produkty

Alergie a atopický exém

Příspěvekod kaculinka208 » pon 11. bře 2013 16:02:27

Dobrý den, velice ráda bych Vám pomohla a poradila jak na alergie a atopický exém,s čím máme dobrou zkušenost my....snad Vám tím dám alespoň nějakou naději na zlepšení.....My objevili něco, co je pro exematiky i jiné zdravotní problémy opravdu a upřímně hodně dobré!.Náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i exémy.Hodně se mu to dělalo na rukách, nožkách a potom už i na obličeji,škrábal si to až do krve,byli jsme zoufalí!
A nyní užívá přes dva měsíce jak vnitřně,tak i promazáváme kůžičku tinkturami z čínských bylinek a je momentálně skoro bez exému, jí cokoliv a v této době se mu udělá sem tam jen malý červený flíček zezadu pod kolenem nebo v loketní jamce,ale nic dramatického,neškrábe si to a žádný Fenistil ani jiná antihystaminika neužíváme.. Určitě to chce nějaký čas na zlepšení,protože tohle je dlouhodobější záležitost,ale věřím,že jsme na dobré cestě a už se nám to nevrátí v takové podobě,v jaké jsme to měli na začátku... důležité je vyčistit tělo od všech jedů a toxinů,zkrátka řešit tu příčinu nemoci a né jenom ten důsledek,který se objeví na kůži až nakonec v podobě strašných exémů! Nikdy není pozdě začít řešit to i jinou cestou než jen antihystaminiky a kortikoidy...Pokud byste to někdo chtěl také vyzkoušet,velice ráda poradím a dám víc informací..
kaculinka208

Re: Alergie a atopický exém

Příspěvekod sarkahoralkova » pát 15. bře 2013 0:28:04

Dobrý den,

tady jedna maminka, která se snaží zbavit svého malého synka ekzemu. Jsem ráda, že jste objevila něco, co pomáhá právě vašemu synovi. Dnes je na trhu spousta krémů a mastiček, které jsou podle výrobců vždy zaručeně to nejlepší na citlivou a podrážděnou kůži, ale opravdu pomůže jen kombinace více věcí najednou- strava, mazání, výběr pracího prostředku, pohodové domácí prostředí, mačkání plošek, atd....Zkouším taky všechno možné a pravda je, že u těchto nemocí musí být člověk vytrvalý a trpělivý. Docela by mě tedy zajímalo, co je to za kapičky, jak je užíváte atd....Zatím se mějte krásně a pohodové dny, Šárka
sarkahoralkova

Příspěvekod kaculinka208 » pát 15. bře 2013 13:29:44

Dobrý den Šárko,
určitě s Vámi souhlasím, je moc důležité zkombinovat všechno(jak stravu, prací prášky, oblečení...atd atd.) a zkoušet a zkoušet co bude Vašemu drobečkovi vyhovovat..já jsem přesvědčená,že my to nyní objevili :-) nechci to zakřiknout, ale je to tak! Fenistil už opravdu tři měsíce nebereme a vidím i bez něho celkové zlepšení! Mám z toho strašně dobrý pocit, protože konečně nejsme závislý jenom na antihystaminikách a vidíme,že se dá fungovat i bez nich..přišlo mi, že Fenistil neřeší tu příčinu,ale jen tlumí tu akutní fázi,ale jakmile jsme předtím jednou nedali( zkoušeli jsme to ještě letos před Vánoci...)byla to katastrofa a opět jsme to museli zas nasadit. Po těch čínských bylinkách se to také zprvu hned nelepšilo, ale vytrvali jsme,a mastičkou,kterou jsme to mazali,se nám to trochu zlepšovalo a tolik si to neškrábal,sice to nebyto jako když jsme ho namazali mastí od kožaře(okamžitě exém pryč),ale zato to má teď dlouhodobější efekt ať mu dávám cokoliv jíst,udělá se nám třeba jenom jeden malý červený flíček,ale nic dramatického... Nemůžeme čekat,že hned druhý den po užití bylinek jsme zdraví, tak to nefunguje a zázraky se nedějí, ale vytrvat a opravdu pravidelně to dávkování jak je určené dodržovat a nevynechávat,vyčistit to tělíčko od všech těch nahromaděných jedů a ono si s tím potom dokáže poradit samo...jinak to nemá cenu užívat..Pokud byste to také chtěli zkusit a rozhodnout se to změnit, můžete mi klidně napsat na soukromý mail, všechno bych Vám tam vysvětlila podrobně,hodně se o čínskou medicínu zajímám a studuji to už nějakou dobu...:-) katacmelacek@seznam.cz
kaculinka208

Příspěvekod Lenicka1313 » pát 29. bře 2013 1:01:33

V jednom kuse jsem měla z alergie ucpaný nos, hrozná věc, určitě to znáte. Hledala jsem dlouho a nakonec jsem se dočetla docela pěkný článek, kde jsem našla nějaké tipy, které fungujou. Můžete mrknout sem: http://cs.medixa.org/priznaky/ucpany-nos
Lenicka1313

Zpět na Homeopatie - Bylinky - Tinktury