Fungilen a opary - můj poznatek

Léčba přírodními produkty

Fungilen a opary - můj poznatek

Příspěvekod Lenka1 » stř 02. lis 2011 12:06:35

Chtěla bych se Martinovi a všem letitým "oparystům" podělit se svou zkušeností s Fungilenem. Jak už to tak bývá, zjistila jsem to náhodou. V lahvičce od Fungilenu jsem měla udělanou propolisovou tinkturu, kterou jsem donedávna na opar používala. Ale měla jsem doma i lahvičku s pravým Fungilenem, který pravidelně při kůrách používám. Inu, udělal se mi opar, sáhla jsem ihned v domnění, že používám propolis, po lahvičce. Již ten den mě překvapilo, že mě opar tolik nesvědí, nezvětšuje se. Druhý den se jakoby ohraničil a pomalu se stahoval. To jsem do té doby neznala, protože jsem žila v domnění, že rozjetý opar nemůžu zastavit, že prostě musí projít svými stádii. Až třetí den jsem zjistila, že si opar mažu ne propolisem, ale Fungilem, že jsem zaměnila lahvičky. Od té doby jsem měla opar ještě několikrát a vždy jsem s úspěchem sáhla po Fungilenu a bylo to.
Kdysi jste, Martine, doporučoval na opar někde Imunex, ten jsem také vyzkoušela po této zkušenosti, ale nebylo to ono, Fungilen mi na opar zafungoval vždy naprosto perfektně. Takže jsem se rozhodla napsat svoji zkušenost, aby i ostatní, které trápí občas opar, mohli vyzkoušet. Ještě že máme vaše elixíry.
Lenka1

Re: Fungilen a opary - můj poznatek

Příspěvekod Martin » stř 02. lis 2011 15:19:32

Díky za zajímavou zkušenost:-) Na opary také s úspěchem používáme extrakt z benediktu.
Martin

Re: Fungilen a opary - můj poznatek

Příspěvekod Lenicka1313 » pát 29. bře 2013 1:00:52

No moc bych se do nějakých hokusů pokusů nepouštěla. Já měla oparya moc jsem si s nimi vyhrála a nakonec stejně nejlépe fungují opravdu kvalitní věci. Ty navíc tomu tvoření zabrání na mnohem delší dobu.
Lenicka1313

Zpět na Homeopatie - Bylinky - Tinktury