Dotaz na pana Martina,ekzem,plísně

Léčba přírodními produkty

Dotaz na pana Martina,ekzem,plísně

Příspěvekod sarkahoralkova » pát 15. úno 2013 18:02:09

Dobrý den, pane Martine,

mám osmiměsíční mimčo, stále kojím a má lehký ekzem a v puse na jazýčku ''moučnivku''. Podle toho, co jsem si přečetla na vašich stránkách, jde o plíseň v organismu. Po pravdě řečeno, já sama jsem na cestě k ozdravení a detoxikaci, ale je to teda fuška. Hlavně ty sladkosti a pečivo, to je větší závislost než na cigaretách a kávě, kterých jsem se už před lety úspěšně zbavila. Snažím se tedy vařit hlavně ze zeleniny, obilí, luštěnin, ovoce, ořechy....maso. Je to kompletní přestavba naší stravy. Chtěla bych začít užívat duhové elixíry a ferzym, mohu či nemohu toto současně při kojení? Mám na mysli Fungilen, Detoxilen, Imunex....Ferzym. A co stévie, mohu trochu přislazovat stévií? Jinak jsme sportovně aktivní rodina, pohybu máme dost, jíme tak nějak normálně, ale už vidím, že to chce změnu:). Děkuji moc za odpověď, mějte se krásně a přeju hodně úspěchů a pohody, Šárka
sarkahoralkova

Re: Dotaz na pana Martina,ekzem,plísně

Příspěvekod Martin » sob 16. úno 2013 12:09:12

Elixíry můžete nasadit bez obav, ozdravný efekt Fungilenu se skrze mateřské mléko přenese i na mimčo a kvasinky zmizí. Stévie je O.K.
Martin

Zpět na Homeopatie - Bylinky - Tinktury